Teknik Destek

BİLGİSAYAR BAKIM ONARIM

Bilgisayar Bakım ve Onarımlarınız İçin En Doğru Adres

Teknik Servisi olarak bilgisayarlarınızın yazılımsal ve donanımsal arızalarında hep sizin yanınızda olmak için varız. Bilgisayarlarınıza yerinde hizmet veriyor, gerekirse servisimize alıyoruz. Arızası hakkında bilgi vererek onayınız olursa tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Bilgisayar teknik servisi hizmetlerimiz arasında.

Uzman Ekibimiz ve teknisyenlerimiz sizlere her zaman en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Hem masaüstü hem de dizüstü (notebook) satışı yapmaktadır. Masaüstü bilgisayarlarınız istediğiniz parçalara göre en iyi şekilde toplanmaktadır. Firmalar üzerlerine kendi etiketlerini basarak marka adı altında satış yapmaktadır. Sizin bütçenize ve amacınıza en uygun parçaları bir araya getirerek amacınıza uygun bilgisayarlar toplamaktayız.

Sizlere satış öncesi ve sonrası bilgisayar ve çevre birimleri, yazıcı, sarf malzeme açısından destek vermek için en ekonomik koşullarda hizmetinizdeyiz. Mouse, klavye, yazıcı, web cam, UPS(güç kaynağı), ses sistemleri, kulaklık, kart okuyucu, CD, DVD, Flash Disk ve daha birçok ürün çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz. Hangi ürünü seçmeniz konusunda satış ekibimiz sizleri en uygun ürüne yönlendirecektir.

IT ÇÖZÜMLERİ

Müşterilerimiz için en uygun ve kaliteli çözümleri sunuyoruz.

UZMAN KADRO

Alanlarında uzman kadromuz ile her zaman siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

HIZLI VE GÜVENİLİR

Çözüm odaklı ve hızlı hizmet anlayışımız ile kaliteli ve güvenilir hizmetler sunuyoruz.


inform bilgisayar
inform bilgisayar

Bilgisayar Tamiri
Notebook Tamiri
Tablet Tamiri
Telefon Tamiri
Televizyon Tamiri
Apple Ürün Tamiri
Yazıcı Tamiri
Anakart Tamiri
Monitör Tamiri

Yazılım tabanlı bilgisayar tamiri sorunları genellikle işletim sistemi (OS) yapılandırması veya güncellemeleri, yüklü uygulamalar, virüsler ve diğer yazılım hizmetleri ile ilgilidir. bilgisayar Benzer şekilde, ağ / Internet sorunları için bilgisayar onarımı, bir bilgisayarın kullanılabilir ve ağ hizmetlerini tamamen kullanmasına izin verir.

Bilgisayar Tamiri Nedir?
Bilgisayar onarımı uzman bir bilgisayar tamiri teknisyeni tarafından yapılır.
Genellikle, bir donanım hatası bilgisayarın fiziksel olarak gözden geçirilmesini ve anormalliklerin test edilmesini gerektirir.
Rastgele erişim belleği (RAM), sabit disk, güç kaynağı veya optik sürücü gibi şüpheli bileşenler, bir hata algılanırsa bilgisayar parçaları ayrı ayrı denetlenebilir, sorun giderilebilir veya değiştirilebilir.
Bilgisayarı sökmek ve yeniden monte etmek için özel ekipman ve aksesuarlar gerektirir.

Yazılım tabanlı bilgisayar tamiri sorunları genellikle işletim sistemi (OS) yapılandırması veya güncellemeleri, yüklü uygulamalar, virüsler ve diğer yazılım hizmetleri ile ilgilidir. bilgisayar
Benzer şekilde, ağ / Internet sorunları için bilgisayar onarımı, bir bilgisayarın kullanılabilir ve ağ hizmetlerini tamamen kullanmasına izin verir.


SERVİS VE HİZMETLERİMİZ

İhtiyaçlarınız için birinci sınıf çözümler

Bizi Arayın

işletme ve bireysel ihtiyaçlarınız için konuşalım