Data ve Veri Kurtarma

Verileriniz Güvende

Data ve Veri Kurtarma

HDD Kurtarma
SSD Kurtarma
Server Kurtarma
Sunucu Kurtarma
USB Bellek ve
Flash Disc Kurtma
SCSI & SAS Kurtarma
Veri İmha
Veri Kurtarma
Telefon Veri Kurtarma
Tablet Veri Kurtarma
RAID / NAS Veri Kurtarma
Data Kurtarma

IT Çözümleri

Müşterilerimiz için en uygun ve kaliteli çözümleri sunuyoruz.

Uzman Kadro

Alanlarında uzman kadromuz ile her zaman siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Hızlı ve Güvenilir

Çözüm odaklı ve hızlı hizmet anlayışımız ile kaliteli ve güvenilir hizmetler sunuyoruz.


inform bilgisayar
inform bilgisayar

DATA VERİ KURTARMA
Veri kurtarma işlemleri, çoğu zaman kullanıcıları açısından son derece hayati bir önem taşıyabilmektedir. Veri kurtarma işlemlerinde yanlış firma tercihi, uygulanan yanlış müdahale ve metotlar nedeniyle veri kurtarmayı olanaksız hale getirebilecek düzeyde, telafisi imkânsız zararlar doğurabilmektedir.

Veri kurtarma konusunda profesyonel destek alırken, seçtiğiniz firmanın gerçek ve somut iş tecrübeleri ve referanslarını dikkate almalı , manipüle edici reklam ve referans kirliliğine aldanmamalıyız. Bu tür tüketici haklarını hiçe sayan ve aynı zamanda haksız rekâbet teşkil eden reklamlara itibar edip; veri kayıpları yaşayan bir çok mağdur olduğunu da göz önünde bulundurmalıyız.

Bunun yanı sıra tercih edilen firmanın analiz ve işlem süresinin hızlı olması, veri kurtarma süresince doğru bilgilendirme ve iletişim akışı olması da en az veri kurtarma işleminin sonucu kadar önemlidir.

Gerçek olmayan maliyetler , şişirilmiş ücretler ve astronomik rakamlarla da karşılaşabileceğinizi göz önüne alarak; maliyet fiyat aralıkları ile ilgili doğru bilgilendirme yapıldığından emin olmak gerekir. (Yapılacak işlem türü ile ilgili alt ve üst maliyet sınırları)

INFORM veri kurtarma, kurulduğu günden bu yana, somut iş tecrübeleri , referansları ve tavizsiz güven ve gizlilik ilkeleriyle başarılarını sürdürmektedir. Verilerin güvenliği ve gizliliği konusunda, müşterilerinin yasal haklarını koruma altında tutmuş ve memnuniyetlerini de en üst düzeyde sağlamayı başarmıştır.

Veri kurtarma işlemlerinizi yaptırmak için firma tercihinde, dikkat etmeniz gereken hususların önemini kavramak için, lütfen ‘Türkiye’de Veri Kurtarma Sektörü’ konulu yazımızı, ilgili linkten inceleyiniz.

Unutmayınız ki, verileriniz yasalar ve özel haklarınıza saygı gereğince korunmalıdırlar. İş belgeleri, önemli dosyalar, şahsi fotoğraflar ve videolar, resmi tutanaklarınız, mali tablolar her türlü kişisel ve ticari bilgileriniz gibi gizlilik arz eden datalarınızın titizlikle saklanabilmeleri, sizlerin her türlü kayıplara maruz kalmamanız açısından mühimdir.


SERVİS VE HİZMETLERİMİZ

İhtiyaçlarınız için birinci sınıf çözümler

Bizi Arayın

işletme ve bireysel ihtiyaçlarınız için konuşalım